1397 / 1 / 24 :تاریخ انتشار

بازی‌های دیجیتالی ارزشی،‌ مهمان نمایشگاه کودک و نوجوان دفتر تبلیغات قم


اولین نمایشگاه کودک و نوجوان با نام «شمیم ایمان» در سالن‌ همایش‌های غدیر دفترتبلیغات قم با حضور پرشور خانواده‌ها برگزار شد، این نمایشگاه یک مهمان ویژه داشت؛ بازی‌های عملیات انهدام 1 و 2 و سفر جنجالی!

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، اولین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان با نام «شمیم ایمان» در سالن‌ همایش‌های غدیر دفترتبلیغات قم با حضور پرشور خانواده‌ها و مبلغین برگزار شد، این نمایشگاه یک مهمان ویژه داشت؛ بازی‌های عملیات انهدام 1 و 2 و سفر جنجالی!
در این رویداد فرهنگی که از 20 تا 23 فروردین ماه 1397 در مرکز همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه عملیه قم برگزار گردید، تعمیق باورهای دینی در نسل کودک و نوجوان و شناسایی ایده‌های خلاق به عنوان هدف اصلی این نمایشگاه عنوان شده است.
نمایشگاه شمیم ایمان، اولین نمایشگاه تخصصی تربیت کودک و نوجوان است که به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، و از سوی مبلغان، گروه های تبلیغی، مؤسسات و مراکز فرهنگی برگزار می شود و گروه تبلیغی رسانه‌گستر بِنیسی، به عنوان تولیدکننده‌ی بازی‌های دیجیتالی ارزشی،‌ حضوری فعال در این نمایشگاه دارد.
این گروه تبلیغی، به مدیریت حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی، توانسته است بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی بسیاری را تولید و روانه‌ی بازار کند و از این منظر یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها در زمینه‌ی تعمیق باورهای دینی در نسل کودک و نوجوان و مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن را برطرف کند.
گروه تبلیغی رسانه‌گستر بِنیسی، با بیش از 15 سال سابقه در تولید بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی، این افتخار را دارد که توانسته است در زمینه‌ی تبلیغ کودک و نوجوان قدم‌هایی را بردارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گروه تبلیغی، به کانال و صفحات ما در شبکه‌های پیام‌رسان‌ به نشانی @Baazikadeh مراجعه فرمایید.
در اینجا تصاویری از محیط این نمایشگاه را ملاحظه می‌فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 534 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.