1396 / 12 / 15 :تاریخ انتشار

کسب «رتبه‌ برتر بخش نرم‌افزار» جشنواره هنر آسمانی برای «رسانه‌گستر بِنیسی»


شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی» - تولیدکننده‌ی بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی در کشور - موفق به کسب «رتبه برتر بخش نرم‌افزار» در ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی «هنر آسمانی» گردید...

به گزارش روابط عمومی «رسانه‌گستر بِنیسی»، ششمین جشنواره‌ بین‌المللی «هنر آسمانی» با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد و شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، موفق به کسب «رتبه برتر بخش نرم‌افزار» در این جشنواره گردید.
این رویداد که صبح دوشنبه 14 اسفندماه در سالن اجتماعات مدرسه‌ی عالی دارالشفاء برگزار شد، پذیرای جمع کثیری از طلاب و روحانیون هنرمند بود و از جناب حجت‌الاسلام و المسلمین «حبیب داستانی بِنیسی»، در زمینه‌ی تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی تجلیل شد.
‌آثار ارسالی به دبیرخانه‌ی این جشنواره در مجموع 2596 اثر هنری از 480 نفر از طلاب هنرمند بود که مورد بررسی و داوری هیئت داوران قرار گرفت و در نهایت شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، تولیدکننده‌ی بازی‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر»،‌ «سفر جنجالی» و کتاب «آموزش‌ استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی»، موفق به کسب «عنوان برتر بخش نرم‌افزار» برای این دوره از جشنواره گردید و «تندیس افتخار» و «لوح تقدیر» به حجت‌الاسلام «داستانی بنیسی» اهدا گردید.
اخبار جدید بازی‌های ما را در کانال و صفحه ما دنبال کنید...
کانال ما در تلگرام
کانال ما در سروش
صفحه ما در اینستاگرام
در اینجا می‌توانید تصاویری از این مراسم را ملاحظه فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


اشتراک‌گذاری مطلب، نظردهی، و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

cloob

afsaran

Facenama

yahooMessanger

نظر شما

کد امنیّتی روبه‌رو را وارد سازید:

 

تعداد بازدید از این مطلب: 339 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.